top-image.png
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
lek. med. Jerzy Skotnicki
Ginekolog - Położnik, Cytolog
Asystent Prywatnego Szpitala Położniczo-Ginekologicznego Ujastek

tel. kom. (0) 506 670 083
os. Słoneczne 11 (ul. S. Żeromskiego 11), Kraków-Nowa Huta
Z księgi gosci
Bennyfaree
fluoxetine 20 mg
więcej...
Ostatnio dodane:
Zakres usługGinekologia, położnictwo, cytologia

Wieloletnie doświadczenie (potwierdzone rekomendacją Szpitala Ujastek) pozwala świadczyć kompleksowe i profesjonalne usługi związane ze zdrowiem kobiety. Począwszy od antykoncepcji (Certyfikat na stosowanie niskodawkowych środków antykoncepcyjnych), poprzez prowadzenie ciąży i przygotowanie do porodu, aż po diagnostykę, profilaktykę i leczenie.

Skuteczna Antykoncepcja dla Ciebie

O tym, że najlepiej jest zapobiegać wiedza niemal wszyscy. Warto jednak przypomnieć o tym, że istnieją sprawdzone i skuteczne metody antykoncepcji przed stosunkiem.

Skuteczna antykoncepcja to między innymi tabletki antykoncepcyjne, środki chemiczne i inne metody antykoncepcyjne jak plastry i zastrzyki antykoncepcyjne a także antykoncepcja dla mężczyzn.

więcej...

Prowadzenie ciąży, przygotowanie do porodu

Kompleksowa i fachowa opieka nad kobietą ciężarną i jej dzieckiem. Począwszy od testów ciążowych, poprzez diagnostykę prenatalną, monitorowanie tętna płodu aż do przygotowania do porodu.

więcej...

Antykoncepcja po porodzie

U kobiet po porodzie, w trakcie karmienia piersią stosuje się jednoskładnikowe tabletki antykoncepcyjne (przyjmowane w sposób ciągły) lub zastrzyki antykoncepcyjne co 3 miesiące. Preparaty te można stosować także u tych kobiet, u których istnieją przeciwwskazania do antykoncepcji tabletkami dwuskładnikowymi.

Antykoncepcja po stosunku (awaryjna)

W przypadku gdy zastosowana metoda antykoncepcji przed stosunkiem zawiodła lub doszło do niezabezpieczonego stosunku stosuje się metody antykoncepcji awaryjnej - tabletki po stosunku, które uniemożliwiają powstanie ciąży.

więcej...

Profilaktyka i leczenie

Profesjonalna opieka nad kobietą i jej zdrowiem w każdym etapie jej życia. Począwszy od leczenia zaburzeń wieku rozwojowego (nastolatki), profilaktyczna diagnostyka w kierunku raka piersi i raka jajnika, leczenie schorzeń narządu rodnego oraz problemów związanych z przekwitaniem.

więcej...

Test PAPP-A, test potrójny, test zintegrowany

Wykonywanie u ciężarnych (obciążonych niekorzystnym wywiadem położniczym) testu PAPP-A, potrójnego i zintegrowanego. Testy te mają za zadanie ocenę ryzyka urodzenia dziecka z aberracją chromosomową (zespół Downa, zespół Edwardsa) oraz otwartą wadę ośrodkowego układu nerwowego.

więcej...

Diagnostyka chorób nowotworowych i genetycznych. Ustalanie ojcostwa.

Dzięki współpracy z nowoczesnym laboratorium analitycznym prowadzącym badania molekularne w oparciu o innowacyjne techniki biologii molekularnej, np. PCR, RFLP czy analiza sekwencyjna DNA możliwa jest diagnostyka chorób nowotworowych i genetycznych

więcej...

Tą stronę odwiedziło już
7440785 osób