top-image.png
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
lek. med. Jerzy Skotnicki
Ginekolog - Położnik, Cytolog
Asystent Prywatnego Szpitala Położniczo-Ginekologicznego Ujastek

tel. kom. (0) 506 670 083
os. Słoneczne 11 (ul. S. Żeromskiego 11), Kraków-Nowa Huta
Z księgi gosci
Bennyfaree
fluoxetine 20 mg
więcej...
Ostatnio dodane:
Rekomendacja Centrum Medycznego UJASTEK

Szpital UJASTEK rekomenduje dr Jerzego Skotnickiego - specjalistę ginekologa-położnika, cytologa, asystenta Szpitala Położniczo-Ginekologicznego UJASTEK. Dr Skotnicki jest wieloletnim współpracownikiem Szpitala, i wysoko wykwalifikowanym specjalistą.

Rekomendacja UJASTKA jest swoistym znakiem jakości, przyznawanym przez Szpital Położniczo-Ginekologiczny UJASTEK lekarzom, którzy wnoszą znaczący wkład w edukację, profilaktykę, poprawę zdrowia oraz leczenie pacjentów. UJASTEK jest pierwszym szpitalem położniczo - ginekologicznym w Polsce, który uzyskał certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2000.

Rekomendowani przez Szpital UJASTEK lekarze są godnymi zaufania specjalistami z wieloletnią praktyką zawodową oraz szeroką wiedzą lekarską.

* * * * *

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE ŚWIADCZENIA

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam, zatroszczyć się o Mamy i ich Dzieci najlepiej jak to możliwe. Pełna kompleksowość świadczeń położniczo-ginekologicznych.

POMAGAMY RODZIĆ BEZ BÓLU

Gwarancja porodu bez bólu i pewność przyjęcia przyszłej mamy do naszego szpitala. Współczesna medycyna i nasza filozofia opierają się na prostej regule: to Pacjentka jest najważniejsza.

PACJENTKI NAM UFAJĄ

"...to mój drugie poród na Ujastku, trzeci w ogóle. Ogromnie dziękuję za pomoc przy porodzie, za wsparcie i rozmowę podczas porodu. Z przyjemnością tu wróciłam i ogromnie polecam ten szpital niezdecydowanym." -- Mama Dominika

Porody rodzinne, poród w wodzie oraz bezpłatny dostęp do diagnostyki. Pełna kompleksowość świadczeń położniczo-ginekologicznych. Te niepodważalne atuty stanowią o wyjątkowości UJASTEK.

ZAPRASZAMY DO NAS

Zapraszamy na stronę internetową www.ujastek.pl a także na Dni Otwarte szpitala, które odbywają się regularnie (informacje na stronie internetowej).

Tą stronę odwiedziło już
7440709 osób